Rover  75

Rover 75

 
IŠORINIS GROŽIS...

...Vidinė stiprybė
Tikrai puikų automobilį sukuria ne kompiuteris, o įkvėpimo pagauti dizaineriai. Žmonės, kurie myli automobilį ir vairavimą. Štai kodėl ROVER 75 taip gerai supranta Jūsų saviraiškos poreikį ir suteikia Jums pasirinkimo laisvę... Aristokratiška išorė, prabangi vidaus apdaila ir galingas šešių cilindrų V6 variklis su trijų režimų (normalaus, žiemos ir sportinio) automatine pavarų dėže - tai mesitriškumo ir aukščiausių technologijų dermės įrodymas.


TOBULIAUSIOS TECHNOLOGIJOS NĖRA MATOMOS...

...Jos tiesiog jaučiamos
BMW konstruktorių suprojektuotos priekinė ir galinė pakabos - tikras inžinerijos šedevras: be mažiausio garso išlygina kelio nelygumus ir laiko automobilį tarsi priklijuotą prie kelio. ROVER 75 automobiliuose įdiegta 80% elektroninių blokų, naudojamų ir BMW. Be to, tvirtas kėbulas, priekinės ir šoninės saugos oro pagalvės, lengvai nuspėjama reakcija, absoliutus tikslumas stabdant... ir Jūs žinote, kad esate visiškai saugūs.


KAI NORITE RAMIŲ AKIMIRKŲ...

...Tiesiog sėskite už vairo
Komfortiška kelionė - štai kas visada buvo ROVER prie širdies. Prabangi riešutmedžio ir chromo vidaus apdaila, nuo kurios sunku atitraukti žvilgsnį, odinis salonas, automatinis kondicionierius... O kur dar valdymas be jokių pastangų, lygus važiavimas ir stebėtina tyla salone? Iš tikrųjų jis ir atrodo, ir važiuoja kaip itin brangus automobilis.


METŲ AUTOMOBILIS...

...Tai lyg automobilių "Oskaras"
Metai po metų ROVER garsėja išskirtiniu komfortu ir vis tobulėjančiomis technologijomis. Tad nieko nuostabaus, kad ROVER 75, ryškiai demonstruojantis modernaus komforto tendencijas, ne kartą buvo renkamas Metų automobiliu.
Spausdinti
     
2009 -2013 Rover 75 klubas, Visos teisės saugomos
Užkrauta per:0.1378sek.0.0960užklausų